O pensionu

Pension Bílá Labuť nabízí 44 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji možnost připojení k internetu pomocí LAN a možnost přístupu pomocí WiFi, (ZDARMA). Prostorná lyžárna s vyhřívaným regálem na boty zajistí vaší komfortní přípravu před denním či večerním lyžováním. Pension je dále vybaven kulečníkem, stolním fotbalem, různými stolními hrami a mini knihovnou. Díky umístění uprostřed sjezdové trati Javor s umělým zasněžováním a osvětlením je náš pension ideální volbou pro milovníky zimních sportů. Pension není žádný moderní hotel, ale ani bouda ze socialismu, většina pokojů má dřevěné obklady, které k horám patří.

Vaší dovolenou v Peci pod Sněžkou mohou krom sjezdového lyžování a snowboardingu zpestřit výlety na běžkách, návštěva bobové dráhy v centru města, popřípadě večerní lyžování. V zimním období zaparkujete na parkovištích v Peci pod Sněžkou, nejlépe na P2 a P4. Pro dopravu zavazadel/osob je možné využít z pestré nabídky taxi služeb u parkoviště (placená služba).

Stravování

Pension Bílá Labuť v zimním období nabízí ubytovaným hostům ubytování se snídaní. Ke snídani, kterou Vám servírujeme mezi 8 a 9 hodinou ranní nabízíme teplé a studené nápoje, několik druhů kávových nápojů, různé druhy čajů, mléko, džus(instantní) a vodu. Dále naše vlastní pečivo, chléb, máslo, džem, tavené sýry, jogurt. Na výběr budete mít různé druhy sýrů, uzenin, paštik a snídaňových cereálií, ovoce a zeleniny.
Večeře nabízíme v termínu 26. 12. 2022 - 2. 1. 2022. Podává se v 18 hodin se skládá ze tří chodů: polévky, hlavního jídla a dezertu. Hlavní jídlo je možno si vybrat z nabídky dvou variant den předem masité nebo bezmasé (neplatí pro den příjezdu).
Po vydatné večeři můžete využít večerního lyžování při umělém osvětlení.

Ubytování

V našem nekuřáckém pensionu je každý pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) a regulovatelným ústředním topením. Dále několika zásuvkami 230V pouze pro holící strojky, fény, notebooky. Z bezpečnostně-požárních důvodů je používání vlastních varných konvic a podobných zařízení zakázáno.

Naše pokoje

Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií dle velikosti a vybavení.

ECONOMY - malé pokoje, bez možnosti přistýlky, ložní povlečení, toaletní papír, ručník, mýdlo

STANDARD – větší pokoj, ložní povlečení, toaletní papír, ručník, mýdlo

STUDIO - ložní povlečení, toaletní papír, ručník, mýdlo, kuchyňská linka s dřezem, vařič, event. mikrovlnná trouba, lednička, televizor, základní kuchyňské vybavení včetně talířů, příborů a varných nádob.

Pro pokoj STANDARD možno doobjednat TV při rezervaci pobytu. Informace o ceně naleznete v aktuálním ceníku. Domovní řád k nahlédnutí ZDE

Bar

Náš pension nabízí možnost posezení v baru, kde si můžete vybrat z velké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je točené regionální pivo z pivovaru Nová Paka a moravská vína. Máme pro vás připraveno min 15 druhů Whisky a Burbonů. Dále je sortiment doplněn o slané a sladké pochutiny k zakousnutí. Bar je zpravidla otevřen od 17h do 21:00/22:00h, po dobu vydávání večeří je bar uzavřen. Provozní dobu baru je možné po dohodě upravit.

* během letní/zimní sezony mohou být některé služby omezené

* provozovatel si vyhrazuje právo během provozu operativně změnit výše uvedené, vzhledem k počasí, přírodním katastrofám, omezení dodávek plynu, elektřiny, vody, telefonu a podobným předem nepředpokládatelným situacím
§ ROLBAR, s. r. o.
IČO: 05037913
Pension Bílá Labuť
Pec pod Sněžkou č. 15, 542 21
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace